Hakkımızda

ekatalog1987 yılından bugüne ağaç işleme ve mobilya makinaleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız öncelikli hedef olarak yurtdışı bayi ayağını güçlendirmeyi ve ihracat hacmini arttırmayı planlıyor. 1987 yılında kurulan ve 1994 yılında kurumsallaşma çalışmalarını tamamlayan Varol makina Ümraniye Nato Yolu üzerinde toplam 3500 metrekare mağaza ve 2000 metrekare revizyon fabrikasında hizmet vermektedir. Satış öncesi ve sonrası müşteri odaklı çözümler üreten Varol Makina sektördeki lider konumundan dolayı üzerine düşen sorumluluğu genç, dinamik kadrosuyla eksiksiz yerine getirmek için çalışmaktadır.

Varol Makina Teknik Servis ekibi Tüm makinelerin kurulumundan montajına, bakımına, arıza ve onarımına, yedek parça ve aksesuarına kadar her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek tüm hizmetler eksiksiz verilir.28 yıllık tecrübesi dolayısı ile danışmanlık alabileceği çokça kaynakçası olan, sürekli firma içi eğitim çalışmaları yapan, maliyetine bakmaksızın hizmeti kaliteli, hızlı ve %100 verimli şekilde müşterilerine verebilmeyi ilke edinmiş, gelirinin önemli bir kısmı ile her sene bu konu için yatırım yapan yegane firmalardan biridir.

Teknik ekibini sık sık yurtdışına teknik eğitimlere göndererek, ürün portföyünde yer alan tüm ürünlerin, satış sonrası kurulumunu, garanti içi ve dışı teknik servis hizmetini eksiksizce vermek Varol Makina Teknik Servisin prensiplerindendir. Ayrıca gerektiğinde ürünlerin geliştirilmesi ile ilgili olarak üretici firmalarla temasa geçmek ve müşteri memnuniyetini arttırıcı her türlü tedbiri almak konusunda da öncülük etmektedir.

Teknik serviste hiç bir zaman kar amacı gütmemiş olan Varol Makina Teknik Servis, müşterilerinin kaynağından ve en iyi hizmeti en ekonomik şekilde almasını sağlamaktadır.

Hızlı Çözüm

Teknik Servis için şirket merkezini arayıp servis talebinde bulunduktan sonra en kısa süre içinde talebiniz karşılanır.

Sınırsız Destek

Üretim sırasında her ihtiyaç duyduğunuzda teknik servis ekibinden telefonla sınırsız destek alabilirsiniz.

  • Servis Talep Formu

  • Bakım Anlaşmaları

  • Yedek Parça Talep Et